• Bizi Arayın
    +90 553 690 70 09
  • Kurtuluş Mh. 2029 Sk.
    No:12/A Çine-AYDIN
  • P.tesi - C.tesi
    07.00 - 19.00
Awesome Image

Su canlıların en önemli yaşam kaynağıdır. Neredeyse hayatımızın her alanında kullanmakta olduğumuz su sizlere şebeke borularından gelmektedir. Pekâlâ doğadan borular vasıtası ile evimize kadar gelen suyun hepsinin özellikleri aynı değildir. Özellikle ülkemizde ve dünyada hızlı gelişen ve büyüyen sanayii alanında yapılan faaliyetleri tarımda ilaçlama ve çevresel faktörler içtiğimiz suların kirlenmesine ve kötü kokmasına neden oluyor. Her şeyden önemlisi içtiğimiz sular saflığını ve tazeliğini kaybedebiliyor. Bu nedenle daha sağlıklı ve lezzetli sular tüketmek istiyorsanız mutlak su arıtma cihazları kullanabilirsiniz. Puricom arıtma cihazları da sizlere arzu ettiğiniz kaliteli suyu elinizin altına getiriyor.

Puricom Su Arıtma Cihazı ve Özellikleri

Şık ve ergonomik tasarımlara sahip olan puricom su artıma cihazları ev tipi su artıma cihazlar kategorisinde yer almaktadır. İçme suyunuzu 5 aşamalı olacak şekilde filtreleyen bu cihazlar çalışmak için elektriğe ihtiyaç duymazlar ve mutfak tezgahınızın alt kısmında çok az yer kaplarlar. Fonksiyonellik bakımından ele aldığımızda bu cihaz muhteşem bir yapıya ve üst düzey teknik özelliklere sahiptir. Cihazın ana filtresi olan membran 75 GPD değerinde olup günlük 260 litre suyu rahatlıkla içilebilir hale getiriyor. Yaklaşık 8 litrelik su tankı ile de her zaman taze ve kaliteli su tüketme olanağı buluyorsunuz. Puricom su artıma cihazları son artıma işlemlerini Hindistan kabuğu karbon filtresi ile gerçekleştirmektedir. Son arıtma işleminde suyu yumuşak ve lezzetli bir kıvama geliyor.

İstenilen Tazyikte Su Sağlıyor

Ülkemizde en kaliteli su artıma cihazları markaları arasında yer alan Puricom su arıtma cihazları kabinli arıtmaları ile dikkat çekiyor. İhtiyaç duyulan suyu istenilen tazyikte akmasını sağlayan bu ürün inline filtre sitemine sahiptir. Bu sayede bu filtre sistemi de kolay ve hızlı bir şekilde değişme olanağına sahip olduğundan dolayı cihazın kaliteli ve güvenli olduğunu ispat edebiliyor.

Puricom Su Arıtma Cihazı Kullanmanın Avantajları

Puricom dünya da ünlü su arıtma cihazı markalarından ilk sıralardan yer alıyor. Mikron Membran filtrelerine sahip olması sayesinde hem mikrobiyolojik hem de kimyasal arıtımı sağlamaktadır. İSO kalite belgesine sahip olduğundan dolayı güvenilir ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca küçük bir tasarıma sahip olduğundan dolayı çok yer kaplamaz ve tezgâh altında kolay kullanım imkânı sunar. Genellikle evsel su arıtım için tasarlanan Puricom su artıma cihazlarınızı, ofisinizde, kafenizde lokantanızda ve çay ocağınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Elektrikle çalışmadığından dolayı elektriğin olmadığı zamanlarda bile kesintisiz su arıtma imkanız sağlar.

Su Arıtma Cihazları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Günümüzde o kadar çok su arıtma cihazı modelleri vardır ki, çoğu zaman seçim yaparken odlukça zor durumda kalabiliriz. Tüketici her zaman alacağın ürünü en iyisi ister ve hiçbir marka da kendi ürününü kötü ve garantisi demez. Dolayısı ile seçimler bir hayli zorlaşır. Eğer sizde su arıtma cihazlarında model seçimi zorlu yaşayanlardansanız internetten ya da çevrenizde kullanan kişilerden tavsiyeler almalısınız. Puricom markası su artıma cihazı konusunda en güvenli ve garantili markadır. Öte yanda cihazı kullanacağınız mekân çok önemlidir. Çünkü piyasada evsel ve endüstriyel su arıtma cihazları olmak üzere iki farklı seçenek olduğundan dolayı kullanacağınız mekâna uygun kapasitede olması iyi olur. Puricom su arıtma cihazları evsel olup, küçük çaplı kafe, lokanta çay ocağı, vs. alanlarda güvenli kullanım imkânı sunmaktadır. Ayrıca alçağınız modelin ve markanın, yedek parça teminin olmasına ve her türlü arıza ya da bakım işlemlerini yapacak bir teknik servisini bulunmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Puricom su arıtma cihazlarında aranan bütün özellikler mevcuttur.