• Bizi Arayın
    +90 553 690 70 09
  • Kurtuluş Mh. 2029 Sk.
    No:12/A Çine-AYDIN
  • P.tesi - C.tesi
    07.00 - 19.00
Awesome Image

Ravent marka su arıtma cihazları evsel için son teknoloji ile donatılmış cihazlardır. Ravent cool ve Ravent Smart olmak üzere iki farklı tipte üretilen bu su arıtma cihazlarınız evinizde size sağlıklı ve lezzetli sular tüketmenizi sağlıyor. Yerli üretim olan bu cihazlar kapalı kasa pompalı şeklinde tasarlanıp tezgâh üstü ve tezgâh atlı olarak kullanılabiliyor. Ev tipi su arıtma cihazı markaları arasında popülerliğini günden güne artıran Ravent su arıtma cihazları alanlarında deneyimli, mühendisler tarafından Ar-GE çalışmaları ile tasarlanmaktadır. Kaliteli bileşenler ile sağlıklı ve lezzetli su tüketmeyi sağlayan Ravent su arıtma cihazları ülkemizde faaliyet gösteren servis ve bayiler aracılığı ile satın alımınıza sunuluyor.

Ravent Su Arıtma Cihazının Özellikleri

Ravent su arıtma cihazın özellikleri ele aldığımızda öncelikle cihazın modeline bakmak gerekiyor. Cool ve smart olmak üzere iki modelde üretim yapan markanın amacı ile sizlere daha kaliteli lezzetleri su kullanmanızı sağlamaktır. O halde bu cihazın özelliklerini modeline bakarak inceleyebiliriz. Ayrıca Ravent su artıma cihazı şekilleri kendi aralarında pompasız ve pompalı olarak farklı çeşitleri bulunmaktadır. Şimdi sırası ile bu tiplerin özelliklerine bakalım.

Ravent Smart Su Arıtma Cihazının Özelikleri

Ravent Smart su artıma cihazları;

Smart Lüx pompalı,

Smart Lüx pompasız,

Smart Class pompalı

Smart Class pompasız

Olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Özellikleri bakımından son derece üstün olan Smart su arıtıcıları helal sertifikalı ürünler arasında yer alıyor. Eviniz başta olmak üzere, lokantanız çay ocağınız cafeniz, pastane vs. tüm mekânlarınızı için ideal bir seçenek olan Ravent su arıtma cihazları sayesinde zahmetsizce sağlıklı ve kaliteli su içme imkânı bulacaksınız.

Ravent Cool Su Arıtma Cihazları ve Özellikleri

Ravent cool su artıma cihazları da kendi arasında pompalı ve pompasız seçeneklere sahiptir. Ravent cool su artıma cihazları;

Ravent Cool 5A class pompasız,

Ravent Cool 5A Pompalı

Ravent Cool 6A class Pompasız

Ravent Cool 6A class pompalı,

Ravent Cool 5A lüx pompalı,

Ravent Cool 5A lüx pompasız

Ravent Cool 6A lüx pompalı

Ravent Cool 6A lüx pompasız

Gibi model seçeneklerine sahiptir. Ravent cool class pompalı su artıma cihazları 120 litre tankı ile 280 -300 litre, class pompasız olanakları ise 120 litre tankı ve 220 – 250 litre arası su alma kapasite sahiptir. Cool lüks pompalı su arıtma cihazları ise 280 – 300 litre, cool lüks pompasız ve pompalı su arıtma cihazları ise 2580-300 litre kapasiteye sahiptir.

Ravent Su Artıma Cihazı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kullanım gayet ve pratik olan Ravent su arıtma cihazlarını çok az yer kaplayan modern ve ergonomik tasarımları ile ister tezgâh üstünde, isterseniz de tezgâh altında kullanım imkânı sunuyor. Bu cihazları kullanırken cihaza zarar ya da hasar verebilecek ağır eşyalardan üzerine koymayın. Ayrıca cihazı ağır basıncı olan komuma monte etmeyiniz. Eğer cihazınızın başka yere kurma ya da değiştirme imkânınız yoksa mutlak basınç düşürücü kullanınız. Yüksek basınç boruları deldiğinden dolayı ravent su arıtma cihazın parçaları ile uyumlu olmayan cihazların parçalarını kullanmaktan kaçının. Her cihazın belirli bir voltaj değeri vardır ve bu değer mutlaka cihazın üzerinde yazar. Bu nedenle cihazınızı üzerinde yazmayan voltaj değerinin atlında ya da üstünde değerle sahip olan prizleri kullanmayın. Herhangi bir sorun ya da arıza iler karşılaştığınızda mutlak uzman kişilerden destek alın. Son olarak su arıtma cihazının kurulu olduğu yerde aşındırıcı maddeler bulundurmayın.