• Bizi Arayın
  +90 553 690 70 09
 • Kurtuluş Mh. 2029 Sk.
  No:12/A Çine-AYDIN
 • P.tesi - C.tesi
  07.00 - 19.00

Su insan vücudu açısından son derece önemli bir içecektir. Sadece içecekle olmakla kalmayıp, temizlik ihtiyaçlarımızı için de en gerekli olan su musluklar yolu ile elimizin altına gelir. Ancak içmek için çoğunlukla hazır damacana suları tercih ederiz. Ancak damacana sular plastik şişelerde uzun süre kapalı durmaktadır. Plastik malzemelerin de neden yapıldığı belli olmadığından dolayı insanlar damacana su içmek yerine arıtma cihazı alarak su ihtiyacını sağlıklı yoldan gidermeyi tercih ediyor.

Su Arıtma Cihazı ve Servisi

Önce arıtma cihazı ev ve iş yerlerindeki çeşme sularını kokudan ve bakteriden arındırarak içebilir hale getiren teknolojik cihazılardır. Su artıma cihazlarını büyük bir bölümü nano teknolojisi ile üretilmiş olup, reverse osmosis çalışma prensibine sahiptirler. Ancak su arıtma cihazları da tıp ki elektronik aletler gibi kurulumundan tutunda, bakımına yan zamansız çıkardığın arızalar ve her türlü sorunlar için teknik servisi ihtiyaç duymaktadır. Su arıtma cihazlarının montajı kuran bakımlarını yapan ve her türlü arıza ve sorunları hakkında profesyonel çözümler üreten firmaya su artıma servisi adı veriliyor.

Su Arıtma Servisinin Hizmetleri

Su arıtma cihazı servisi ev tipi su arıtma cihazından tutunda sanayi tipi su artıma cihazının montajını, yedek parça temini cihazın satışını, bakımını ve onarımını profesyonel çalışmalar ile garantili bir şekilde çözüm üretmektedir. Bu firmalar ister tezgâh altı adı verilen cihazlar isterseniz de tezgâh üstü her türlü marka ve model su arıtma cihazlarına karşı bilgi ve deneyimleri vardır.

Su Artıma Cihazı Servisinin Müşteriye Sağladığı Avantajlar

Su arıtma cihazı servisinden hizmet almak cihazının uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Bütün cihazlarda olduğu gibi su arıtma cihazları da periyodik bakım ve tamir hizmetleri için mutlak teknik servise ihtiyaç duymaktadır. Bilgisi olmayan kişiler tarafından işlem gören cihazlar bazı can sıkıcı sorunlar meydan getirebilir. Teknik servisler cihazlara yapılacak işlemleri olması gerektiği gibi profesyonel olarak gerçekleştirirler. Gerekirse parça değişimlerinde orijinal yedek parça bile kullanırlar. Bunu dışında;

 • Arıtma cihazının sorunu ne ise en kısa zamanda tespit edip, hızlı ve pratik bir şekilde müdahale edip, çözüme kavuşturur.
 • Su cihazında meydana gelen su kaçağı tespiti ya da kaçağı olması ihtimalinin yüksek olduğu yerlerde su artıma servisi garantili çözümdür.
 • Yedek parça değişimi, tamir ya da filtre değişimi ve temizliği gibi işlemeler mutlak profesyonel teknik servisler tarafından yapılması gereken işlemelerdir.
 • Cihazların uzun ömürlü olması ve üst düzey verimli olması yalnızca teknik servisler ile mümkündür.

Su arıtma cihazı servislerinde görevli olan bütün teknik personeller, gelişen teknolojiye karşı bilgili olabilmeleri için periyodik aralıklarla eğitimlere tabi tutulmakta olup, evlerde ve iş yerlerinizde en sağlıklı ve kaliteli suya erişmenizi sağlayan kilit elemanlardır.

Su Arıtma Cihazı Servisi Fiyatları

Her hizmette olduğu gibi su artıma cihazı servisi cihazları tamamen servis sırasında yapılan işlemlere göre farklılık göstermektedir. Su arıtma cihazını bakım fiyatları ile tamir fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Öte yandan parça değişimleri ya da montaj fiyatları da tamamen birbirileri ile bağımsız olup farklı fiyat politikası ile ücretlendirirler. Ama su arıtma cihazı bozuksa ve yerinden söküp işlem görmesi gerekiyorsa yetkili servis tamir ücreti alır, cihazı montajının yaparken ekstra montaj ücreti almamaktadır. Montaj fiyatı sadece cihazı kurdurmak için ekip çağırdığınızda talep edilir. Fakat su arıtma cihazını satın aldığın da ilk kurulumu ücretsiz olabilmektedir. Fiyatlar firmanın hizmet kalitesine bulunduğu bölgeye ve piyasaya göre değişiklik göstermektedir.